Tablice stojące

Efektywna miejsce reklamowe - kredowe tablice stojące

Tablice stojące to efektywne miejsce do umieszczania reklam, zarówno na zewnątrz jak i w środku restauracji, kawiarni, czy budki z lodami. Wśród tablic stojących posiadamy nowoczesne i ciekawe rozwiązania, które pomogą Ci pozyskać nowych klientów.

Potykacz drewniany z tablicą kredową może posłużyć jako reklama zewnętrzna i wewnętrzna. Potykacze posiadają lakierowaną, drewnianą ramę, są odporne na warunki atmosferyczne, odporne na zarysowania, łatwe do czyszczenia, posiadają nieporowatą powierzchnię do pisania oraz zakończone są okuciami ze stali nierdzewnej. Potykacze są stabilne i niewywracalne, dzięki czemu bez problemu umieścisz je przed swoją restauracją. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz aż dwie powierzchnie reklamowe, które z pewnością zwiększą widoczność Twojego biznesu wśród potencjalnych klientów.

Dodaj smaku swojej restauracji za pomocą sztalugi

Kolejną ciekawą propozycją wśród tablic stojących jest niewątpliwie sztaluga, na której można umieścić tablicę kredową ścienną. Dodaj smaku wnętrzu Twojej restauracji, umieść tam menu, lub listę gości na zbliżający się event. Zaaranżuj ją według własnych potrzeb. Sztaluga zdecydowanie sprawi, że wyróżnisz się wśród konkurencji.

Drewniana sztaluga będzie również trafionym prezentem dla młodego, jak i starszego artysty, który uwielbia rysować. Dodatkowo sztaluga stanowi piękną i niezwykłą ozdobę pomieszczenia.

Wielofunkcyjny i praktyczny - mulitiboard kredowy

Multiboard, czyli wielofunkcyjne tablice kredowe to wielopłytowy system z różnokolorowymi ramkami z polipropylenu. Tablice są odporne na warunki atmosferyczne, posiadają wytrzymałe zawiasy z twardego nylonu, są odporne na zarysowania, łatwe w czyszczeniu i posiadają nieporowatą powierzchnię do pisania. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom wielofunkcyjnych tablic możesz z powodzeniem zagrodzić kawałek ogródka Twojej kawiarni i cieszyć się nietypową i nowoczesną ozdobą i reklamą Twojego lokalu. Multiboard umożliwia łączenie dowolnej ilości tablic według Twoich preferencji.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność i efektywną reklamę Twojego biznesu.