polecane produkty

Przeznaczenie

Oprawa na menu w eleganckiej, skórzanej, gładkiej oprawie to profesjonalny produkt przeznaczony dla lokali gastronomicznych oraz hoteli. Produkt jest uniwersalny, więc będzie pasować do eleganckiej restauracji, stylowej kawiarni, jak i do industrialnego baru. Oprawy są stabilne, więc możesz postawić je pionowo na każdym ze stolików. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdyż nie zajmuje wiele miejsca i klienci podczas posiłku będą mogli zastanowić się nad następną potrawą lub drinkiem.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z naturalnej skóry w 100% z recyklingu. Ochronny pokrowiec na 4 strony jest łatwy do utrzymania w czystości, można je bez problemu myć. Jest to ważne, gdyż jest to produkt narażony na częste zabrudzenia przez kontakt z jedzeniem. Lekka i elastyczna oprawa jest wodoodporna, więc nic się nie stanie, jeśli napój wyleje się na nią. Ponadto jest odporna na zarysowania, także posłuży Ci przez długie lata.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują oprawę marki Securit. Z przodu produktu jest miejsce na umieszczenie blaszki ze stali nierdzewnej.

Parametry techniczne:

  • rozmiar: A4
  • kolor: brązowy
  • materiał: skóra naturalna
MC-LRA4-RUBR
100 Przedmioty