• Nowy

Oprawa menu w kolorze mahoniowym 35x18,4x0,7 cm

48,00 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

Przeznaczenie

Oprawa na menu w eleganckiej oprawie wykonanej z pu-materiału to produkt marki Securit, który znajdzie zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Klasyczna oprawa sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach oraz w barach. Dzięki standardowemu wyglądowi, produkt wkomponuje się w dosłownie każdy styl. Szykowna restauracja bądź industrialny bar – w każdym z tych miejsc menu będzie świetnie wyglądać. Format produktu jest wygodny, jeśli chodzi o oprawy na menu, gdyż propozycje dań przedstawione są w sposób jasny i przejrzysty.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z pu-materiału, czyli z imitacji skóry. Cechuje go przede wszystkim miękkość, dlatego przyjemnie trzyma się go w ręce. Z punktu widzenia pracowników restauracji ważne jest to, iż oprawa jest odporna na ścieranie oraz różne temperatury. Te elementy powodują, że produkt posłuży Ci przez długie lata i nie musisz martwić się, że szybko się zużyje. Ponadto menu jest wodoodporne i ma wysoką wytrzymałość na ciśnienie wody. To powoduje, że jest łatwy do utrzymania w czystości.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują oprawę marki Securit. Na rogach umieszczono metalowe wstawki, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są zabezpieczeniem przed ich zaginaniem się. Na środku znajduje się złoty napis „menu”, a brzegi obszyte są ozdobną nicią. Wewnątrz oprawy znajduje się elastyczny sznurek, którego zadaniem jest trzymanie wkładek.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 35x18,4x0,7 cm
  • waga: 0,2 kg
  • kolor: mahoniow
  • materiał: pu-materiał

MC-CR45-WR
100 Przedmioty