• Nowy

Biała elegancka okładka na menu (napoje), 35,2x18,5x0,8 cm

69,50 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

W kawiarni, restauracji i pubie

Posiadasz duży wybór napojów w Twojej restauracji? W takim wypadku warto zrobić osobne menu na napoje. Ułatwi to klientom przeglądanie karty napojów. Będziesz mógł zaprezentować kawy, herbaty, lemoniady czy alkohole w jasny i przejrzysty sposób. Zanim goście spróbują Twoich drinków lub kaw, muszą zadecydować, czy zechcą skosztować tych rzeczy u Ciebie. Klienci „kupują wzrokiem”, a na to składa się wiele elementów, np. wystrój wnętrza, ozdoby i karta menu. Zadbaj o każdy z tych elementów, aby osiągnąć sukces.

Design

Okładka w kolorze białym z obrazkiem kawy oraz nazwami „napoje” w różnych językach przyciągną uwagę klientów. Produkt wygląda schludnie i elegancko, a to świadczy o poziomie lokalu. Ponadto design łączy w sobie klasykę i nowoczesność, dlatego wpasuje się w każde wnętrze. Możesz ustawić je w jednym miejscu lub postawić na każdym stoliku. Obie opcje świetnie się sprawdzą.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z trwałego i miękkiego w dotyku pu-materiału, który jest imitacją skóry. Tworzywo jest odporne na zarysowania i plamy. Jest wodoodporne, ponadto posiada wysoką tolerancję na ciśnienie wody, więc utrzymanie go w czystości jest naprawdę łatwe. Pu-materiał nie ściera się zbyt łatwo, więc okładka posłuży Ci przez długie lata.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 35,2x18,5x0,8 cm
  • waga: 0,3 kg
  • materiał: pu-materiał
  • kolor: biały

MC-TRBC-WT
100 Przedmioty