• Nowy

SKÓRZANA, SZARA KARTA WIN A4 - VELVET

92,50 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

Przeznaczenie

Karta win w eleganckiej oprawie wykonanej z pu-materiału to produkt marki Securit, który znajdzie zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Klasyczna oprawa sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach oraz w barach. Dzięki standardowemu wyglądowi, produkt wkomponuje się w dosłownie każdy styl. Szykowna restauracja bądź industrialny bar – w każdym z tych miejsc karta będzie świetnie wyglądać. Format A4 jest idealny, gdyż propozycje win przedstawione są w sposób jasny i przejrzysty.

Wykonanie

Produkt wykonany jest ze skóry. Ochronny pokrowiec na 4 strony jest łatwy do utrzymania w czystości, można je bez problemu myć. Jest to ważne, gdyż jest to produkt narażony na częste zabrudzenia przez kontakt z jedzeniem. Lekka i elastyczna oprawa jest wodoodporna, więc nic się nie stanie, jeśli napój wyleje się na nią. Ponadto jest odporna na zarysowania, także posłuży Ci przez długie lata.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują oprawę marki Securit. Na okładce zostało zrobione stylowe wytłoczenie. Brzegi karty obszyte są szarą nicią, które wykończają całość produktu.

Parametry techniczne:

  • rozmiar: A4
  •  kolor: szary
  •  materiał: skóra 

MC-DRWC-VELVET
100 Przedmioty