• Nowy

ZESTAW 20 OPRAW MENU KOREK "BUTELKA"

967,00 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

Przeznaczenie

Naturalna, w 100% wodoodporna oprawa na menu w eleganckiej oprawie wykonanej z poliuretanu to produkt marki Securit, który znajdzie zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Klasyczna oprawa imitująca drewno sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach oraz w barach. Dzięki drewnianemu wyglądowi, produkt wkomponuje się w dosłownie każdy styl. Szykowna restauracja bądź industrialny bar – w każdym z tych miejsc menu będzie świetnie wyglądać. Format produktu jest wygodny, jeśli chodzi o oprawy na menu, gdyż propozycje dań przedstawione są w sposób jasny i przejrzysty.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego, a dokładniej poliuretanu. Ma standardowy kształt, dlatego przyjemnie trzyma się go w ręce. Z punktu widzenia pracowników restauracji ważne jest to, iż oprawa jest odporna na ścieranie oraz różne temperatury. Te elementy powodują, że produkt posłuży Ci przez długie lata i nie musisz martwić się, że szybko się zużyje. Ponadto menu jest wodoodporne i ma wysoką wytrzymałość na ciśnienie wody. To powoduje, że jest łatwy do utrzymania w czystości.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują oprawę marki Securit. Całość jest mocna i bardzo stabilna.Wewnątrz oprawy znajduje się elastyczny sznurek, którego zadaniem jest trzymanie wkładek. Z przodu okładki oraz na ozdobnym pudełku został wytłoczony wzór butelki z kieliszkiem.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 35,2x27x14,6cm;
  • waga: 5,6 kg.
  • kolor: brązowy, korek;
  • materiał: pu-materiał.
  • W zestawie 20 sztuk okładek i ozdobne pudełko
MC-BOX-DRWC-CORK
100 Przedmioty