• Nowy

ZŁOTY SŁUPEK ODGRADZAJĄCY Z PODSTAWĄ

364,00 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

Przeznaczenie

System barier odgradzających marki Securit to profesjonalny produkt przeznaczony dla lokali gastronomicznych, hotelów i klubów, które pomogą zarządzać tłumem, wyznaczać kolejki i dodadzą klasy Twojemu lokalowi. Całość można zakupić w zestawie lub poszczególnych elementach, według indywidualnego zapotrzebowania. Do barier można zamontować ramkę na kartkę A4, dzięki czemu bariery mogą pełnić również funkcję informacyjną dla Twoich klientów.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z polerowanej, odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej ze złotym wykończeniem. Posiada okrągłe miejsce na 4 zapięcia łączącym liny. Górę produktu można zakończyć ozdobną gałką lub złotą ramką na kartkę a4. Bariera posiada odporną na zarysowania, chroniącą podłogę podstawę. Jej budowa i wzmocnienia zapobiegają przewróceniu się barierki. Liny z dopasowanymi złotymi klamrami dostępne są osobno. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne, więc posłuży Ci przez długie lata.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują produkty marki Securit. Dzięki odporności na zróżnicowaną pogodę, może stać na zewnątrz lokalu. Z pewnością doda elegancji i dopełni wystrój. 

Parametry techniczne:

  • rozmiar: 95x31x31 cm
  • waga: 10,3 kg
  • kolor: złoty
  • materiał: stal nierdzewna
RS-CL-GO-SET
100 Przedmioty