• Nowy

LINA DO SŁUPKA ODGRADZAJĄCEGO ZŁOTO + BIEL

161 709,96 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

Przeznaczenie

System barier odgradzających marki Securit to profesjonalny produkt przeznaczony dla lokali gastronomicznych, hotelów i klubów, które pomogą zarządzać tłumem, wyznaczać kolejki i dodadzą klasy Twojemu lokalowi. Całość można zakupić w zestawie lub poszczególnych elementach, według indywidualnego zapotrzebowania. Do barier można zamontować ramkę na kartkę A4, dzięki czemu bariery mogą pełnić również funkcję informacyjną dla Twoich klientów. Liny występują w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z mocnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa. Jest wytrzymały, bez problemu może być użytkowane na zewnątrz. Posiada widoczną, plecioną fakturę. Oba końce liny wykończone są nakładką ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Posiadają wytrzymałe klamerki, które przypina się do słupka odgradzającego. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne, więc posłuży Ci przez długie lata.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują produkty marki Securit. Dzięki odporności na zróżnicowaną pogodę, może stać na zewnątrz lokalu. Z pewnością doda elegancji i dopełni wystrój.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 150x4x4cm
  • waga: 0,9kg
  • kolor: biały
RS-CLRP-GOWT
100 Przedmioty