• Nowy

CHROMOWANA PODSTAWA SŁUPKA ODGRADZAJĄCEGO

160,00 zł
Brutto
10 dni

polecane produkty

Przeznaczenie

System barier odgradzających marki Securit to profesjonalny produkt przeznaczony dla lokali gastronomicznych, hotelów i klubów, które pomogą zarządzać tłumem, wyznaczać kolejki i dodadzą klasy Twojemu lokalowi. Całość można zakupić w zestawie lub poszczególnych elementach, według indywidualnego zapotrzebowania. Do barier można zamontować ramkę na kartkę A4, dzięki czemu bariery mogą pełnić również funkcję informacyjną dla Twoich klientów.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z polerowanej, odpornej na warunki atmosferyczne chromowanej stali nierdzewnej. Posiada odporną na zarysowania, chroniącą podłogę podstawę. Jej budowa i wzmocnienia zapobiegają przewróceniu się barierki. Liny z dopasowanymi złotymi klamrami dostępne są osobno. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne, więc posłuży Ci przez długie lata.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują produkty marki Securit. Dzięki odporności na zróżnicowaną pogodę, może stać na zewnątrz lokalu. Z pewnością doda elegancji i dopełni wystrój.

Parametry techniczne:

  • rozmiar: 10x31x31cm
  • waga: 9,6kg
  • kolor: chrom
  • materiał: stal nierdzewna
RS-CL-CH-B2
100 Przedmioty