• Nowy

Podkładka z olejowanego drewna orzechowego A4

93,00 zł
Brutto
dni

polecane produkty

Przeznaczenie

Drewniana podkładka na menu świetnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych i hotelach, ale także we wszystkich lokalach usługowych. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi świetnie wpasują się do eleganckiej kawiarnii lub nowoczesnej restauracji. Oprawa zmieści menu, które nie zajmuje więcej miejsca niż jedna kartka A4. Może również służyć jako oprawa cennika na przykład w lokalu fryzjerskim czy kosmetycznym. 

Wykonanie

Produkt wykonany z lakierowanego drewna orzechowego. Posiada precyzyjnie wycięte, gładkie powierzchnie dzięki czemu doskonale leży w dłoni. Z jednej strony została umieszczona podkładka z PU materiału z narożnymi kieszeniami do umieszczania jednej kartki A4. Produkt łatwy do czyszczenia, co jest niezwykle ważne, gdyż w miejscach związanych z gastronomią ma kontakt z jedzeniem. 

Design

Połączenie drewna i poliuretanowej podkładki w stonowanym, ciemnym kolorze daje nam możliwość dopasowania produktu do wielu lokali. Podkładka pod menu dobrze wyeksponuje kartę i będzie świetnie wyglądać jako element ozdoby na stoliku. Oprawa będzie ciekawym elementem dekoracji sali.

Parametry techniczne:

rozmiar: 32x23,3x0,7 cm

waga: 0,4kg 

kolor: drewno, czarny

MC-WALA4-PU
100 Przedmioty