• Nowy

Drewniana podkładka na menu z uchwytem dwupierścieniowym

110,00 zł
Brutto
dni

polecane produkty

Przeznaczenie

Drewniana podkładka na menu świetnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych i hotelach, ale także we wszystkich lokalach usługowych. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi świetnie wpasują się do eleganckiej kawiarnii lub nowoczesnej restauracji. Oprawa zmieści menu, które zajmuje kilka kartek A4.  Poręczna rączka dodaje funkcjonalności. Może również służyć jako oprawa cennika na przykład w lokalu fryzjerskim czy kosmetycznym. 

Wykonanie

Produkt wykonany z lakierowanego drewna orzechowego. Posiada precyzyjnie wycięte, gładkie powierzchnie dzięki czemu doskonale leży w dłoni. Posiada zapięcie dwupierścieniowe wykonane z metalu proszkowanego na czarno. Jest w stanie pomieścić kilka kart A4, dzięki czemu dobrze dopasuje się do wielkości Twojego menu. Produkt łatwy do czyszczenia, co jest niezwykle ważne, gdyż w miejscach związanych z gastronomią ma kontakt z jedzeniem. 

Design

Połączenie drewna i poliuretanowej podkładki w stonowanym, ciemnym kolorze daje nam możliwość dopasowania produktu do wielu lokali. Podkładka pod menu dobrze wyeksponuje kartę i będzie świetnie wyglądać jako element ozdoby na stoliku. Oprawa będzie ciekawym elementem dekoracji sali.

Parametry techniczne:

  • rozmiar: 32x23,3x0,7 cm
  • waga: 0,4kg 
  • kolor: drewno, czarny
mc-wala4-ch
100 Przedmioty