polecane produkty

Ciekawa tablica

Prostokątna tablica kredowa z zaokrąglonymi rogami na nóżce wykonanej z jasnego drewna. Noga zakończona jest szpicem, aby można było ją wbić np. w ziemię.  Powierzchnia tablicy jest perfekcyjnie gładka, dlatego pisanie po niej to sama przyjemność. Ponadto jest odporna na wstrząsy, zarysowania, różne warunki pogody oraz promieniowanie UV, więc jak najbardziej może stać na zewnątrz.

Wykorzystanie

Taka tablica to świetne rozwiązanie do Twojego ogródka. Dzięki nóżce zakończonej szpicem bez problemu można wbić ją do ziemi. Umieść ją obok grządek z warzywami lub ziołami i opisz co posadziłeś w danym miejscu. Tablica kredowa posiada wiele zastosowań. Świetnie sprawdzi w ogródkach restauracyjnych, gdyż można zapisać na niej menu, narysować przekrój kawy lub drinka i podać cenę. Wbij w ziemię, w pobliżu zostaw markery i pozwól dzieciom rysować. Gwarantujemy świetną zabawę, rodzice będą mogli wypić na spokojnie kawę. Taki niewielki element, który może sprawić, że dorośli wrócą do Twojego lokalu ze swoimi pociechami. Postaw tablicę w ogrodzie na przyjęciu weselnym, narysuj eleganckie zdobienia, napisz coś miłego dla weselników. Możesz oznaczyć różne miejsca na tym przyjęciu, np. „candy bar”, „fontanna czekoladowa”, „drinki”, „fotobudka” itp.

W domu

Chcesz urozmaicić swoje podwórko? Postaw tablicę przy swoich grządkach i napisz „ogródek warzywny”. Wbij ją w piaskownicę lub obok niej. Dzieci będą wniebowzięte, a ponadto pisanie po tabliczce to świetne ćwiczenie małej motoryki. Wymyślaj pociechom różne zabawy i połącz to z elementami edukacyjnymi, wykorzystaj to, iż tablica jest dwustronna. Możecie grać w przeróżne gry, tworzyć zgadywanki oraz rebusy. Spędzisz czas ze swoim dzieckiem przyjemnie i pożytecznie.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 73,5x45x0,2 cm
  • waga 0,4 kg

FBS-RECTANGLE
100 Przedmioty