polecane produkty

Oryginalna ozdoba wnętrza

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę bliskich odwiedzających Twój dom. Możesz zapisywać na niej ważne informacje, np. listę zakupów, daty ważnych spotkań lub najważniejsze prywatne zapiski. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

 

Gdzie powiesić?

„Kredowy prostokąt”  będzie doskonale wyglądał w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu je urządziłeś. Uniwersalny wygląd tablicy sprawia, że doskonale wygląda w pokoju dziecka, przedpokoju lub kuchni. Sprawdzi się w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Powieś kilka obok siebie, w pionie, w poziomie lub jakkolwiek chcesz.

W Twoim domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Twoje dziecko będzie mogło tam zapisywać terminy kartkówek, listę słówek do nauki lub po prostu ważne dla siebie wydarzenia. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 34,7x29,8x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

 

FB-SQUARE
6 Przedmioty