polecane produkty

Cel – przyciągnięcie uwagi

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby przyciągnąć wzrok wszystkich odwiedzających cię gości. Możesz zapisywać na niej  również ważne dla Ciebie informacje dzięki czemu o wszystkim będziesz pamiętać. Zapisz na tablicy daty ważnych wydarzeń, przepisy na ulubione danie tak by nie przeszukiwać już książki kucharskiej. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swojej rodziny lub odwiedzających Cię przyjaciół. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz na tablicy miła wiadomość dla kogoś kogo kochasz, by uprzyjemnić mu dzień.  Gdzie powiesić?

„Tablica-konik” będzie idealną dekoracją pokoju małej dziewczynki. Zapewne dużo radości sprawi jej zabawa w dekorowanie tablicy. Do wyboru ma aż jedenaście kolorów markerów dostępnych w naszej ofercie. Tablica posiada niezwykle uniwersalny desing dzięki czemu idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Umieść tabliczkę w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Tablica w kształcie konia to idealny produkt do pokoju dziecięcego. Konik jest nie tylko ozdobą ale także formą zabawy poprzez malowanie lub pisanie z użyciem flamastrów kredowych. Jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 33,2x28,2x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-HORSE
100 Przedmioty