polecane produkty

Oryginalna ozdoba

Odważ się wybrać nietypowy wzór tablicy i udekoruj nią swoje wnętrza. Możesz zapisywać na niej  ważne informacje dla Ciebie i Twoich bliskich, np. daty ważnych wydarzeń, wizyt lekarskich, spotkań rodzinnych lub urodzin kogoś bliskiego. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla odwiedzających Cię gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz na tablicy ważne notatki, miłą wiadomość dla bliskiej osoby lub ulubiony cytat, na który z przyjemnością będziesz patrzeć codziennie.

 

Ozdoba Twoich wnętrz

Tabliczka będzie świetnym dodatkiem w pokoju dziecka. W połączeniu z innymi produktami z oferty marki Securit będzie tworzyć świetną dekorację pokoju. Każdy miłośnik motoryzacji ucieszy się z takiej tablicy. Jest to doskonałe miejsce na tworzenie rysunków lub naukę pisania. Starsze dzieci zapiszą na tablicy plan lekcji, rozpiskę zajęć pozalekcyjnych lub po prostu ważne dla siebie informacje. Tabliczkę można powiesić również w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

 

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 19x49,5x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-CAR
100 Przedmioty