polecane produkty

Nie masz profilu w social media? Nie istniejesz!

Cztery tabliczki kredowe w kształcie znaków mediów społecznościowy, to produkt, który musi zawisnąć w Twoim domu. Social media umożliwiają nam komunikację z przyjaciółmi i rodziną. Tablice w tak oryginalnym kształcie dodadzą uroku Twoim wnętrzom. Ich uniwersalny design sprawia, że doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Możesz zapisywać na niej  również ważne informacje dla swoich bliskich, miłe słowo, które z pewnością poprawi humor każdemu kto je przeczyta. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Pokaż, że jesteś w Internecie!

Tablice Social media są obowiązkowym wyposażeniem pokoju każdego nastolatka. Często młodzi ludzie czują się w internecie i social mediach jak ryby w wodzie. Przedstawione tablice doskonale sprawdzą się również w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zdecydowanie ułatwi Ci to kontakt z klientami. Możesz umieszczać na nich dowolne informacje, które chcesz przekazać swoim gościom. Zapisuj na nim także ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Takiej ozdoby nie ma nikt! Tabliczki social media pasują do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponują się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 18x15,5x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-SM4
100 Przedmioty