polecane produkty

Ciekawa dekoracja

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby przyciągnąć wzrok odwiedzających Cię przyjaciół i rodziny. Możesz zapisywać na niej ważne informacje dla Ciebie i wszystkich domowników, np. pilne wiadomości, które chcesz im przekazać Twoim bliskim, listę zakupów lub notatki ważne dla Ciebie. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie powiesić?

Tabliczka posiada niezwykle uniwersalny wygląd co sprawia, że będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Klasyczna czerń tablicy kredowej wpasuje się do wnętrz urządzonego w każdym stylu. Tablica w formie ryby znakomicie udekoruje pokój dziecka, dodając mu morskiego charakteru. Gładka powierzchnia jest idealnym miejscem na zapisywanie prywatnych notatek lub tworzenie rysunków młodego człowieka. Umieść tabliczkę w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie rybnym, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 50x29,8x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-FISH
100 Przedmioty