• -5,00 zł

Półka na litery – letter shelf (kolor czarny)

90,00 zł
85,00 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

Musisz to mieć

Po wejściu do Twojego lokalu, wzrok klientów przyciągnie letter sfelf. Zapisuj na nich. promocje na dane dania lub drinki każdego dnia. Drewniane, czarne półki ścienne na litery to nowoczesna i niezwykle ciekawa propozycja marki SECURIT. W zestawie znajdują się grube, dwustronne karty z literami, cyframi oraz charakterystycznymi ikonami (hashtagi, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat itp.). Litery, cyfry i ikony z jednej strony mają białe tło, natomiast z drugiej czarne. Każda z czterech półek ma długość 25 cm, kombinacja dowolna. W kawiarni można zapisać „I love coffe”, a w restauracji np. „Smacznie i zdrowo”.

Stylowa ozdoba

Letter shelf znajdzie zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść napis, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Zawieś produkt w swoim biurze, a gwarantujemy, że Twoi współpracownicy będą zostawiać Ci zabawne wiadomości. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę.

W domu

Literowa półka to nowość na rynku, dlatego z pewnością niewielu Twoich znajomych posiada taką dekorację. Wyróżnij się i zamontuj letter shelf w salonie, kuchni, biurze lub pokoju dziecięcym. Zostawiaj domownikom miłe wiadomości, utrwalaj słówka z języków obcych. Ucz swoje pociechy czytać i liczyć. Aby ćwiczyć z dziećmi naukę możesz zawiesić półkę na takiej wysokości, aby maluchy nie musiały się wspinać. Gwarantujemy świetną zabawę!

 Parametry techniczne:

  • wymiary: 2,5x100x1 cm
  • waga: 0,2 kg
  • w zestawie: 4 półki, 169 kart, zestaw montażowy (samoprzylepne paski)
LES-BL-100
100 Przedmioty