polecane produkty

Wi-fi w gastronomii – must have

Co robią klienci w trakcie oczekiwania na posiłek? Korzystają z Internetu na smartfonach. Jest to od dawna spotykana praktyka. Często pierwsze pytanie klientów brzmi: „Jakie jest hasło do wi-fi”. Brzmi znajomo? Zawieś produkt w widocznym miejscu, zapisz hasło dostępu do Internetu, a na dole umieść link do Waszej witryny w mediach społecznościowych i zaproś do polubienia strony. Możesz zapisywać na niej również ważne informacje dla klientów, np. promocję na dane danie każdego dnia. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Pokaż, że jesteś w Internecie!

Dostęp do sieci dotyczy wszystkich miejsc, w których ludzie spędzają czas. Siedzisz na fotelu u fryzjera i przeglądasz Instagrama. Na siłowni potrzebujesz włączyć ulubioną muzykę. Połączenie z wi-fi jest niezbędne! Zapisuj na tabliczce także ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Takiej ozdoby nie ma nikt! Tabliczka pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Podobnie jak w restauracji, Twoi znajomi prawdopodobnie zapytają o hasło dostępy. Zawieś tablicę w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 38x25x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy
FB-WIFI
100 Przedmioty