polecane produkty

Cel – przyciągnięcie uwagi

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby udekorować nim swoje wnętrze i przyciągnąć wzrok odwiedzających Cię gości. Możesz zapisywać na niej ważne dla wszystkich domowników informacje, np. datę ważnych wydarzeń, wizyt lekarskich lub spotkań o których nie chcesz zapomnieć. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich rodziny. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

 

Gdzie powiesić?

Tablica kredowa i tablica korkowa umieszczone w jednym produkcie dają bardzo ciekawe połączenie. Taka tablica zawieszona w kuchni lub salonie wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Umieść tabliczkę w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

 

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 82,5x29x1cm
  • waga:0,10kg
  • w zestawie: pisak kredowy, taśma montażowa, pinezki
FB-CB-TULIP
100 Przedmioty