polecane produkty

Securit – „must have” w lokalach gastronomicznych

 Rama dwustronna z uchwytami mocującymi to ciekawa i praktyczna ozdoba każdego okna czy witryny. Jest uniwersalna, dlatego sprawdzi się dosłownie w każdym lokalu usługowym. Może zawisnąć w dowolnym miejscu widocznym dla klienta. W lokalach gastronomicznych, czyli w restauracjach, kawiarniach, barach stylowa ramka posłuży Ci do zapisywania ważnych komunikatów dla klientów - umieść w niej co tylko chcesz. Taka forma przekazu informacji o promocjach, daniu dnia, menu lub po prostu życzenie miłego dnia z pewnością przyciągnie wzrok Twoich klientów. Jest odporna na promieniowanie UV.

Tablice w salonach usługowych? Jesteśmy na tak!

Warto pamiętać, że w lokalach usługowych typu salony kosmetyczne/fryzjerskie spędzamy zazwyczaj dłuższą chwilę. Obecnie jako klienci stawiamy na jakość usług, ale wygląd i estetyka witryny często decyduje o tym, czy będziemy chcieli skorzystać właśnie z tego miejsca. Dlatego warto udekorować ją nowoczesnymi i praktycznymi przedmiotami, takimi jak nasza rama z własną grafiką. Nie dość, że pięknie skomponuje się z całością, to będzie świetnym punktem informacyjnym.

Rama akrylowa w domu

 Brak pomysłu na oryginalne ozdobienie okna? Na ratunek przychodzi Securit! Tabliczki w ramach udekorują okno w każdym pomieszczeniu w domu. Zapisz miłe słowo członkom rodziny, potraktuj ten produkt jako świetną zabawę z dziećmi. Puść wodze fantazji i twórz niesamowite treści. Rama będzie także ciekawym miejscem na rodzinne zdjęcia. 

Parametry techniczne:

  • wymiary:52,3x39,8x0,2cm
  •  waga: 0,5 kg
  • kolor ramy: szary
PFW-A3-GY
100 Przedmioty