polecane produkty

Oryginalna ozdoba wnętrz

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie zachwyci każdego.  Możesz zapisywać na niej ważne informacje, o których nie chcesz zapomnieć. Zapisuj wiadomości dla całej rodziny, twórz ważne dla Ciebie zapiski, umieszczaj tam ważne daty, np. terminy wizyt lekarskich. Wszystko to możesz tworzyć za pomocą markerów dostępnych w naszej ofercie. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

 Gdzie powiesić?

Tablica 3D doskonale udekoruje pokój dziecka. Przy pomocy markerów, które dostępne są w aż jedenastu kolorach i różnych rozmiarach. Dziecko może puścić wodzę fantazji i stworzyć różnorakie wzory. Wystarczy, że użyjecie wyobraźni ze swoją pociechą i możecie stworzyć niezwykle oryginalną ozdobę waszego domu. Tablica 3D świetnie będzie wyglądać również w salonie, przedpokoju lub kuchni. Sprawdzi się w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

 Nie może zabraknąć go u Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary:14x21,6x1cm;
  • waga: 0,05 kg;
  • w zestawie: 7 sztuk
W3D-BIRD
100 Przedmioty