polecane produkty

Ozdoba Twojego wnętrza

Fenomenalna tabliczka kredowa w kształcie jednorożca przyciąga wzrok każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Używając markerów dostępnych w naszej ofercie możesz tworzyć dowolne wzory i napisy. Możesz zapisywać na niej ważne informacje dla swoich bliskich. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla odwiedzających Cię gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie powiesić?

"Kredowy jednorożec” świetna propozycja na dekorację pokoju małej dziewczynki. Używając markerów kredowych dostępnych w naszej ofercie może bez końca zmieniać jego wygląd. Jednak to nie znaczy, że nie można tablicy umieścić w innym pomieszczeniu. Powieś ją w salonie, kuchni lub sypialni i zapisuj najważniejsze notatki lub daty wydarzeń, o których nie chcesz zapomnieć. Zapisz na tablicy listę zakupów lub przepis na ulubione danie. Tablica sprawdzi się również w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

W domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne

  • wymiary: 34,7x29,8x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: pisak kredowy
FB-WT-UNICORN
100 Przedmioty