polecane produkty

Kreatywna zabawa

Wiewiórka 3D to produkt marki Securit, która specjalizuje się w tworzeniu tablic kredowych oraz markerów. Zwierzątko sprzedawane jest w ozdobnym kartoniku w komplecie z flamastrem kredowym. Wiewiórka składa się z kilku elementów, które składamy ze sobą tworząc trójwymiarową ozdobę. Doskonały pomysł na prezent. Produkt wielokrotnego użytku cieszy się dużym uznaniem najmłodszych klientów. Można po nim pisać i rysować do woli, według uznania. Następnie wystarczy przetrzeć i od nowa. Do tabliczek polecamy markery kredowe Securit, duża gama kolorów oraz grubości. Flamastry możemy zakupić pojedynczo lub w zestawie.

Gdzie jeszcze?

Tablice kredowe to dobry pomysł na firmowe wnętrza. Możemy na nich zapisywać informacje dla klientów, pracowników. Przedstawiać oferty promocyjne. Nie należy zapominać, ze tabliczka kredowa 3D to także wyjątkowa ozdoba. Przyciąga uwagę i wywołuje uśmiech na twarzy. Warto wybierać niepowtarzalne produkty, wiewiórka na biurku w pracy? Dlaczego nie. Wyróżnij siebie i swoje miejsce pracy. Bądź oryginalny. Tabliczki kredowe sprawdzają się też w poczekalniach na użytek najmłodszych klientów czy też pacjentów. Sprawiają radość poprzez zabawę i zajmują czas.

Idealnie do domu

Zdecyduj się na wyjątkową wiewiórkę do Twojego wnętrza. Wybierz nietypową ozdobę do Twojego salonu lub przedpokoju. Zapisuj ważne informacje o treningu syna, wizycie u stomatologa córki  czy  zebraniu. Postaw ją w kuchni, aby zrobić listę zakupów, zapisz przepis od koleżanki. Umieść tabliczkę w sypialni lub w pokoju dziecka. Wykorzystaj ją do nauki języków obcych.  Gwarantujemy, że po zapisaniu trudnego słówka z języka obcego, zdecydowanie szybciej się go nauczysz. Ćwicz ze swoją pociechą naukę kolorów oraz pisanie i czytanie w przyjemny sposób. Wybierz produkt dobrej jakości aby cieszyć się nim jak najdłużej. Satysfakcja gwarantowana, dodatkowo zapewniamy, że każdy z domowników polubi wiewiórkę 3D.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 23,5x14,1x7,8 cm
  • marker kredowy
  • waga:  0,06 kg

 

T3D-SQUIR
100 Przedmioty