polecane produkty

Do czego służą?

Szablony służą do wykonania ciekawych wzorów na spienionym mleku w kawie. Aby stworzyć uśmiech lub serce wystarczy wziąć do ręki uchwyt, przytrzymać go nad filiżanką, w której znajduje się kawa z mlekiem, a następnie posypać cynamonem, kawą, czekoladą itp. wzornik. Po odłożeniu szablonu zobaczysz serce lub uśmiech o równych kształtach.

Gdzie stosować?

Nie może zabraknąć ich w kawiarni, gdyż goście chcą spróbować nie tylko rewelacyjnej kawy, ale pragną, aby ta kawa była podana w ciekawy sposób. W obecnych czasach klienci często robią zdjęcie na Instagram, a następnie oznaczają dane miejsce, a gwarantujemy, że napój z takim wzorem będzie świetnie prezentować się w Internecie. Produkt znajdzie zastosowanie wszędzie, gdzie gościmy inne osoby. Masz swój zakład fryzjerski? Częstujesz klientów kawą? Zaskocz ich i podaj napój z uśmiechem.

Wykonanie

Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, co sprawia, że posłuży Ci przez długie lata. Wysokiej jakości stal nadaje się do mycia w zmywarkach, więc utrzymanie jej w czystości jest naprawdę proste. Powierzchnia nie jest pokryta farbą ani żadną inną substancją. Szablony mają okrągły kształt, a w jednym miejscu umieszczono uchwyt, który ułatwia użytkowanie oraz jest higieniczny.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 10x12,4x0,1 cm
  • waga: 0,08 kg

STN-SS-CO
100 Przedmioty