polecane produkty

Musisz to mieć w domu

Drażnią Cię dokumenty w różnych miejscach w domu? Nie wiesz gdzie trzymać stosy kartek papieru? Nie masz miejsca w szafkach, a położone luzem na półce mogą się pogubić? Lubisz przeglądać zdjęcia, a Twoje albumy znajdują się w kilku miejscach? Drewniana skrzynka wykonana z paulowni jest lekka i niezwykle praktyczna. Możesz przechowywać w niej wszystkie wymienione wyżej rzeczy, aby zachować porządek.

Segregację ułatwia tabliczka kredowa, na której możesz umieścić napis, który będzie informacją, co znajduje się w środku, np. „dokumenty praca”, „dokumenty mieszkanie”, „albumy”, „segregatory”. Produkt sprawdzi się w pokoju dziecięcym, który przepełniony jest zabawkami. Odkładanie zabawek na swoje miejsce pomoże Twojemu maluchowi uczyć się porządkowania swoich rzeczy. Pozwól podpisać mu skrzynie, a jeśli jeszcze nie zna liter, niech stworzy rysunek. Gwarantujemy, że lalki i samochodziki nie trafią do jednej skrzynki.

W gastronomii

Czy znajdą zastosowanie w gastronomii? Oczywiście! W restauracji ułatwi Ci przechowywanie warzyw, owoców, przypraw na kuchni. Jeśli na miejsce ziemniaków w skrzynce umieścisz świeże zioła w doniczkach, wystarczy, że przetrzesz powierzchnię tabliczki wilgotną ściereczką i umieścisz nowy napis.

Skrzynki są bardzo lekkie, więc możesz bez problemu przestawiać je w dowolne miejsca. W pubach często wystawione są różne alkohole. Możesz umieścić je w skrzynkach, aby mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Podpisz „piwo ciemne”, „wino czerwone”, „whiskey’ i wykonaj rysunek, który przyciągnie wzrok klientów.

W biurze

Skrzynie sprawdzą się w dużej korporacji i w małej firmie. Będziesz mieć pewność, że dokumenty są na swoim miejscu, a napisy na powierzchni tablicowej ułatwią Ci poszukiwania. Segreguj katalogi, książki, umowy i inne dokumenty. Tabliczka kredowa odporna jest na zarysowania i promieniowanie UV, więc nie musisz martwić się o utratę koloru lub jakości. Użyj pisaków kredowych przeznaczonych do tego typu powierzchni. Zmywanie markerów jest banalnie proste.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 22x33x24,2 cm
  • odcień drewna: jasny
CR-CB
97 Przedmioty