polecane produkty

Musisz to mieć w domu

Drażnią Cię dokumenty w różnych miejscach w domu? Nie wiesz gdzie trzymać stosy kartek papieru? Nie masz miejsca w szafkach, a położone luzem na półce mogą się pogubić? Lubisz przeglądać zdjęcia, a Twoje albumy znajdują się w kilku miejscach? Drewniana skrzynka wykonana z paulowni jest lekka i niezwykle praktyczna. Możesz przechowywać w niej wszystkie wymienione wyżej rzeczy, aby zachować porządek. Odkładanie zabawek na swoje miejsce pomoże Twojemu maluchowi uczyć się porządkowania swoich rzeczy.

W gastronomii

Czy znajdą zastosowanie w gastronomii? Oczywiście! W restauracji ułatwi Ci przechowywanie warzyw, owoców, przypraw na kuchni. Skrzynki są bardzo lekkie, więc możesz bez problemu przestawiać je w dowolne miejsca. W pubach często wystawione są różne alkohole. Możesz umieścić je w skrzynkach, aby mieć do nich łatwy i szybki dostęp.

W biurze

Skrzynie sprawdzą się w dużej korporacji i w małej firmie. Będziesz mieć pewność, że dokumenty są na swoim miejscu, a napisy na powierzchni tablicowej ułatwią Ci poszukiwania. Segreguj katalogi, książki, umowy i inne dokumenty. Autem tego produktu jest uniwersalność. Możesz wykorzystać kosz na wiele sposobów bez ograniczeń.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 21x33x24,2 cm
  • odcień drewna: ciemny

CR-VIN
100 Przedmioty