polecane produkty

Co to jest i jak stosować?

Jest to farba do różnych powierzchni (m.in. ścian i mebli), która po wyschnięciu pełni rolę tablicy. Można pisać po niej tradycyjną kredą lub pisakami kredowymi. Markery cechują się tym, że dobrze trzyma się je w ręce oraz mają płynną konsystencję, a wybór kolorów jest naprawdę ogromny. Farba jest nieszkodliwa dla zdrowia i odporna na wszelkie warunki, więc możesz stosować ją gdziekolwiek chcesz. Produkt dobrze kryje, a najlepiej aplikować go wałkiem.

Gdzie używać?

Na pewno w lokalach gastronomicznych. Pokryj farbą całą ścianę lub jej część, zapisz menu i użyj do tego wielu kolorów. W kawiarni narysuj „przekrój” kaw, czyli ile mleka jest w latte, a ile w cappuccino. W restauracji spróbuj narysować dania – spaghetti, zupę itp. W pubie wykorzystaj różne grubości końcówek i stwórz szkice piw lub drinków. Na siłowni umieść motto motywacyjne i zmieniaj je przynajmniej raz w tygodniu. Zostaw marker w pobliżu, aby klienci mogli napisać swoje odczucia po treningu. Możesz narysować skalę od 1 do 100, a ćwiczący będą zaznaczać poziom endorfin po wysiłku. Jedyne, co może Cię ograniczyć to wyobraźnia.

W domu

Od jakiegoś czasu w polskich domach coraz częściej spotykamy farby tablicowe. Po pierwsze – dobrze wyglądają, nadają wnętrzom charakteru, a pisanie po nich sprawia przyjemność. Po drugie, są bardzo praktyczne, ponieważ powierzchnia pokryta „tablicówką” jest wodoodporna, dlatego jest chętnie wykorzystywana w kuchniach i łazienkach.

Parametry techniczne:

  • pojemność: 250 ml
  • kolor: czarny

PNT-BL-SM
99 Przedmioty