polecane produkty

Jak stosować?

Klips do etykiet to uniwersalna propozycja producenta Securit. Produkt służy do eksponowania etykiet lub kartek z ważnymi informacjami. Użycie go jest bardzo proste. Zapisz na kartce bądź na etykiecie kredowej istotny dla Ciebie komunikat i umocuj ją w klipsie, który znajduje się na czubku stojaka.

Gdzie można ich użyć?

Ze względu na swoją uniwersalność możesz umieścić klips w dowolnym miejscu. W kawiarni lub restauracji zamocuj klips na szklance, aby zapisać daną promocję, w kwiaciarni przypnij go do wazonu, aby klienci mogli rozróżnić gatunki kwiatów. Pracownicy biur na pewno znajdą zastosowanie dla tego niepozornego narzędzia do trzymania karteczek. Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o spotkaniu? A może miałeś wysłać ważnego maila i ta myśl uciekła przez natłok pracy? W takich sytuacjach najlepiej zapisać tego typu informację i umieścić ją w stojaku-klipsie.

Wykonanie i design

Stojak producenta Securit wykonany jest z trwałego tworzywa, które odporne jest na różne warunki, w których jest przechowywany. Produkt można bez obaw postawić przy jedzeniu, gdyż jest nieszkodliwy dla zdrowia. Standardowa, ale i nowoczesna forma posiada neutralny kolor, a to ogromna zaleta tego produktu, ponieważ stojak będzie dobrze wyglądać w dosłownie każdym miejscu. Ma on pomóc wyeksponować etykietę, która przyciąga uwagę, więc sprawdzi się w tej roli perfekcyjnie.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 10x2,5x0,2 cm
  • waga: 0,02 kg
  • w zestawie: 6 stojaków
TAG-HLD-AC
100 Przedmioty