polecane produkty

Dekoracja świąteczna

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Produkt sprzedawany jest w zestawie z trzema flamastrami kredowymi,  w białym, czerwonym oraz zielonym kolorze. Możesz zapisywać na niej ważne informacje lub kolorować Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla bliskich. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Baw się tablicami kredowymi marki Securit.

Tablice kredowe w lokalach usługowych

Kredowy Mikołaj sprawdzi się w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Flamastry kredowe sprzedawane są w zestawach lub pojedynczo. Mikołaj na biurku to oryginalna ozdoba świąteczna, która wywołuje uśmiech na twarzy i stanowi efektowną ozdobę.

Tablice kredowe w domu

Wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Wykorzystaj świąteczne tabliczki kredowe do dekoracji domu. Pozwól dzieciom ozdobić postać Mikołaja, z pewnością sprawi to wiele radości. Markery dołączone w zestawie dają dużo możliwości. Możemy rysować lub pisać, pełna dowolność. Życzenia świąteczne, wyznanie miłości, motto, menu co tylko chcecie. Najważniejsze, że wystarczy przetrzeć i zacząć od nowa. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 22x14x4cm
  • 3 markery kredowe
  • waga: 0,04kg
T3D-SANTA
100 Przedmioty