polecane produkty

Litery i cyfry

Aby uatrakcyjnić swoją witrynę, tablicę kredową, etykietę lub potykacz możesz użyć gotowych szablonów, które pomogą umieścić Ci na powierzchni tablicowej precyzyjny napis. Stwórz treść, która będzie wyglądać efektywnie i przyciągnie wzrok klientów. Litery w zestawie: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z. Nie posiadają polskich znaków, jednak nie jest to problem, gdyż można je dopisać. W zestawie znajdują się wszystkie cyfry oraz znaki interpunkcyjne i oznaczenia walut.

Obrazki

Szablony zawierają obrazki, które często potrafią zastąpić wiele słów. Nie musisz pisać „różne smaki lodów na gałki”, możesz odrysować loda i napisać po prostu „wiele smaków’. Szablony są precyzyjne, więc mogą całkowicie zastąpić podpis, np. odrysuj kawę, a obok niej tort i bagietkę. Pod każdym rysunkiem zapisz cenę i gwarantujemy, że jest to wystarczający komunikat dla klientów. W rogach tablic lub witryn możesz umieścić kwiaty, które dodadzą atrakcyjności i stworzą spójną całość. Poza wymienionymi produktami, w szablonie znajdują się również: butelka, kieliszki, drink z cytryną i słomką, piwo, winogrona.

Znaki

Znak „zakaz palenia” nie musi być wydrukowany na nudnej, nieestetycznej kartce. Odrysuj w dowolnym kolorze, aby wpasował się w styl wnętrza, jednocześnie był widoczny dla odwiedzających. Obecnie w każdym lokalu powinno być ogólnodostępne hasło do wi-fi. Jak wiadomo, może się zmieniać , więc zapisanie go zmywalnym markerem jest najlepszym wyjściem. Podobnie jest z loginem na Twittera, Facebooka lub Instagrama. Wszystkie te znaki znajdziesz w szablonach marki Securit.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 32x22x0,05 cm
  • liczba szablonów w zestawie: 6
SECSTN-5
100 Przedmioty