polecane produkty

Lokale gastronomiczne

Elegancka tabliczka kredowa służy do zapisu ważnych informacji dla klientów. Możesz umieścić na niej promocję dnia, proponowane danie. Napisz coś miłego dla swoich gości. Narysuj kawę, podaj cenę i podpisz „Zacznij dzień od espresso!”. Jeśli nie masz pomysłu użyj gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Po gładkiej, matowej powierzchni można pisać zwykłą kredą lub pisakami kredowymi, które nie pylą się i nie brudzą rąk. Tabliczkę można oprzeć o jakiś przedmiot lub zawiesić na ścianie.

Lokale usługowe, biura

Tablica sprawdzi się w wielu miejscach, gdyż jest uniwersalna.. W salonie fryzjerskim i kosmetycznym zapisz ceny usług, „pobaw się” dostępnymi kolorami markerów, narysuj paznokcie lub włosy. Postaw, zawieś ją przy wejściu na siłownię i zapisz hasło motywacyjne. Tabliczka jest klasyczna, elegancka i jednocześnie nowoczesna. Na pewno przyda się w biurze, gdyż na bieżąco zapisujemy ważne informacje, a samoprzylepne karteczki nie zawsze zdają egzamin.

W domu? Jak najbardziej!

Postaw ją w kuchni, aby zapisać przepis od koleżanki lub listę zakupów. Zapisz słówka z języków obcych, żeby szybciej przyswajać wiedzę. Umieść na biurku, a gwarantujemy, że będziesz używać jej często. Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, gdyż tabliczkę można bez problemu wyciągnąć. Ponadto nie straszne mu promieniowanie UV oraz jest odporny na zarysowania. Pisanie po tabliczce sprawi przyjemność nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Parametry techniczne:

  • rozmiar: A5
  • waga 0,2 kg
  • w zestawie: 3 sztuki
ELE-S-ME
100 Przedmioty