Tablice w zdobionej ramie

Klasyka zawsze na topie

Przepiękna i elegancka tablica kredowa w stylu glamour to elegancja i nowoczesność w czystej postaci. Pasuje dosłownie do każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Będzie wyglądać rewelacyjnie w eleganckiej restauracji, nowoczesnej kawiarni, jak i w stylowym pubie. Jest uniwersalna i niekoniecznie musi być zawieszona na ścianie. Postaw ją w dowolnym miejscu, a będzie prezentować się tak samo znakomicie. Zapisz na niej menu, godziny otwarcia bądź zwyczajnie miłe słowo. Jak najbardziej możesz pokusić się o stworzenie fantastycznego rysunku. Jeśli nie masz pomysłu, wybierz gotowy wzór. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szablonów z literami i rysunkami. Gwarantujemy, że taki przekaz informacji przyciągnie uwagę klientów. Zadbaj, aby czas spędzony przez gości przy kawie, piwie lub dwudaniowym obiedzie wpłynął na chęć powrotu do Twojego lokalu.

Tablice kredowe glamour w salonach usługowych

Salony fryzjerskie, kosmetyczne i ślubne to miejsca, w których najczęściej spotykamy styl glamour. Wpływa on na samopoczucie klientów, gdyż usługi wykonywane na najwyższym poziomie w przepięknym miejscu sprawiają, że czują się oni wyjątkowo. A skoro towarzyszy im poczucie wyjątkowości, na pewno polecą ten salon najbliższym. Obecnie ludzie nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, są zabiegani, więc wizyta u fryzjera lub kosmetyczki to chwila dla nich. Spraw, aby była nadzwyczajna. A co z salonami sukien ślubnych? Są to miejsca, w których Panie spędzają czasem wiele godzin, gdyż wybór „tej jedynej” nie jest łatwy. Jeśli im oczom ukaże się fenomenalna tablica w złotej ramie, na pewno zapamiętają tę chwilę na długo!

Tablice, czyli złoto w domu

Czy tablica glamour pasuje wyłącznie do wnętrz w tym stylu? Absolutnie nie! Pasuje do każdego rodzaju wystroju i pomieszczenia! Będzie ona przełamaniem stylów i idealnie wkomponuje się w klasyczne mieszkanie, jak i w loft. Codziennie rano zapisuj drugiej połówce coś miłego, aby dzień zaczął się wspaniale! Zmiana treści jest banalnie prosta – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieś tekst. Pisaki kredowe w różnych kolorach i rozmiarach znajdziesz w naszej ofercie.