Idealne do lokali gastronomicznych

Po wejściu do Twojego lokalu, wzrok klientów przyciągnie każda tablica literkowa w naszej ofercie. Zapisuj na nich promocje na danie dnia lub drinki, każdego dnia nowe. Drewniane półki ścienne, czy tablice na litery to nowoczesne i niezwykle ciekawe propozycje marki SECURIT. W zestawie znajduje się różne litery, cyfry i symbole. W kawiarni zaproś gości poprzez zapisanie tekstu „Chcesz spróbować najlepszej kawy w mieście?”. W pubie ułóż z liter butelkę piwa, a w restauracji napisz: „Spróbuj dania głównego, a deser dostaniesz w prezencie”.

Koniecznie zaproś gości do polubienia Twoich profili w social mediach. Rozwiązań jest wiele, a Ty skorzystaj z tego, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Wyróżnij się wśród konkurencji i skorzystaj z tablic literkowych już dzisiaj. Sprawdź wszystkie modele dostępne wśród tablic literkowych i wybierz jedną z nich.

Stylowa ozdoba - półki na litery

Tablice z literkami znajdą zastosowanie również w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść napis, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Zawieś produkt w swoim biurze, a gwarantujemy, że Twoi współpracownicy będą zostawiać Ci zabawne wiadomości. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Wprowadź pozytywną zmianę w swoim miejscu pracy razem z tablicami literkowymi.

Tablice literkowe w domu

Literowa tablica to nowość na rynku, dlatego z pewnością niewielu Twoich znajomych posiada taką dekorację. Wyróżnij się i zamontuj jedną z naszych propozycji w salonie, kuchni, biurze lub pokoju dziecięcym. Zostawiaj domownikom miłe wiadomości, utrwalaj słówka w jednym z obcych języków. Ucz swoje pociechy czytać i liczyć. Aby ćwiczyć z dziećmi naukę możesz zawiesić produkt na takiej wysokości, aby maluchy nie musiały się wspinać. Gwarantujemy świetną zabawę!