polecane produkty

Musisz to mieć

Po wejściu do Twojego domu, wzrok gości przyciągnie letter sfelf. Drewniane, czarne półki ścienne na litery to nowoczesna i niezwykle ciekawa propozycja marki SECURIT. W zestawie znajdują się grube, dwustronne karty z literami, cyframi oraz charakterystycznymi ikonami (hashtagi, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat itp.). Litery, cyfry i ikony z jednej strony mają białe tło, natomiast z drugiej czarne. Każda z czterech półek ma długość 25 cm, kombinacja dowolna. Twórz dowolne kombinacje napisów. Zostaw wiadomość dla bliskiej osoby, np. „Kocham Cię” lub „Miłego Dnia”. Zostaw informację dla siebie z przypomnieniem żebyś nie zapomniał o niczym ważnym.

Stylowa ozdoba

Oprócz tego, że Letter shelf jest niezwykle praktycznym i pomocnym gadżetem doskonale wygląda w każdym wnętrzu. Nienachalny wygląd produktu sprawia, że dobrze prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w każdym stylu. Znajdzie również zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść napis, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Zawieś produkt w swoim biurze, a gwarantujemy, że Twoi współpracownicy będą zostawiać Ci zabawne wiadomości. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę.

W domu

Literowa półka to nowość na rynku, dlatego z pewnością niewielu Twoich znajomych posiada taką dekorację. Wyróżnij się i zamontuj letter shelf w salonie, kuchni, biurze lub pokoju dziecięcym. Zostawiaj domownikom miłe wiadomości, utrwalaj słówka z języków obcych. Ucz swoje pociechy czytać i liczyć. Aby ćwiczyć z dziećmi naukę możesz zawiesić półkę na takiej wysokości, aby maluchy nie musiały się wspinać. Gwarantujemy świetną zabawę!

Parametry techniczne:

  • wymiary: 2,5x100x1 cm
  • waga: 0,2 kg
  • w zestawie: 4 półki, 169 kart, zestaw montażowy (samoprzylepne paski)
LES-TE-100
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Półka na litery – letter shelf

Ładna i gustowna półka. Jakościowo bardzo dobrze wypada. Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie