polecane produkty

Na stolikach w lokalach gastronomicznych

Przyciągnij wzrok swoich klientów i zapisuj na nowoczesnych tablicach do niej promocje na drinki lub danie dnia. Produkt kredowy to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. Połączenie drewna i koloru czarnego sprawia, że stołowa ozdoba wpasuje się w każde wnętrze. W zestawie znajdziesz również pisak kredowy. Więcej kolorów znajdziesz na naszej stronie. Zostaw marker na stoliku, aby Twoi goście mogli wykazać się inwencją twórczą i mogli coś napisać lub narysować. W restauracji możesz zapytać o ulubione danie, a w pubie o najlepszego drinka i zostawić miejsce na odpowiedź.

Nie tylko w gastronomii

Tablica znajdzie również zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść kartkę z tekstem, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Nie ma biura, w którym nie przydałaby się tego typu tabliczka. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Jeśli nie masz pomysłu na napis lub rysunek wybierz gotowe szablony dostępne w naszej ofercie.

Idealnie do domu

Nie bądź jak wszyscy! Wybierz nietypową ozdobę do Twojego salonu lub przedpokoju. Zapisuj ważne informacje o treningu dziecka, wizycie u stomatologa czy ważnym zebraniu. Postaw ją w kuchni, aby zrobić listę zakupów, zapisz przepis od koleżanki. Umieść tabliczkę w sypialni lub w pokoju dziecka. Gwarantujemy, że po zapisaniu trudnego słówka z języka obcego, zdecydowanie szybciej się go nauczysz. Ćwicz ze swoją pociechą pisanie i czytanie w przyjemny sposób.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 36x21x6 cm
  • waga:  0,3 kg
  • w zestawie: tablica, 1 pisak kredowy

FBT-KISS
6 Przedmioty