Tablice kredowe kształty

W eleganckiej restauracji i w pubie

Fenomenalne tabliczki kredowe w różnorodnych kształtach sprawią, że przyciągniesz uwagę klientów. Możesz zapisywać na niej ważne informacje dla klientów, np. promocję na dane danie każdego dnia. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów markerów kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. A w ofercie znajdziesz tabliczkę w kształcie jabłka, butelki wina, filiżanki do kawy i wiele innych.

Gdzie jeszcze znajdziemy tabliczki kredowe w różnych kształtach?

Tabliczki kredowe w ciekawe kształty sprawdzą się w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Wszędzie tam, gdzie chcesz komunikować się ze swoimi klientami i pozytywnie ich zaskoczyć. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj informacje swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający, czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór markerów kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorystycznej, ale możesz dobrać również szerokość końcówki, która najbardziej Ci odpowiada. W ofercie znajdziesz tabliczkę w kształcie puzzla, chmury, balona i wiele innych.

Nie może zabraknąć ich u Ciebie w domu - tabliczki kredowe w kształcie kwiatka, motyla i innych

Tablice w kształty marki Securit ozdobią Twoje wnętrze i wkomponują się w każdy styl pomieszczenia. Dzięki nim zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! W ofercie znajdziesz tabliczkę w kształcie kwiatka, motylka, dinozaura i wiele innych.

Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.