polecane produkty

Cel – przyciągnięcie uwagi

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby zwrócić uwagę każdego kto wejdzie do twojego domu Możesz zapisywać na niej ważne informacje, np. promocję na dane danie każdego dnia. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz na tablicy wiadomość jaką chcesz przekazać bliskiej Ci osobie lub zostaw jej miłą wiadomość.

Oryginalna ozdoba

Tablica będzie wspaniale wyglądać w każdym wnętrzu. Idealnie wpasuje się do pomieszczenia urządzonego w prawie każdym stylu. Możesz zawiesić tabliczkę w salonie albo kuchni. Będzie idealnym miejscem na zapisanie przepisu lub listy zadań. Dodatkowo tablica będzie świetnym gadżetem w  salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 31x35,5x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-BUTTERFLY
5 Przedmioty