Markery 7-15mm

Markery 7-15mm - przyciągnij uwagę na Twojej tablicy kredowej

Grube markery kredowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przyciągnięcia uwagi, wyostrzenia treści, obrazu. Marker kredowy z końcówką 7-15mm polecany jest do dużych powierzchni. Z jego użyciem z łatwością osiągniecie ten efekt. Wystarczy potrząsnąć, przyłożyć końcówkę do powierzchni na 30 sekund, lekko dociskając i możemy korzystać z produktu. Markery są stosowane na szkoleniach, w szkołach, lokalach gastronomicznych oraz handlowych. Wszędzie tam, gdzie chcemy zamieścić jakiś przekaz.

Jaki marker kredowy wybrać?

Markery kredowe wybieramy pod względem kolorystyki, grubości końcówki oraz formy opakowania – czyli gotowe zestawy lub pojedyncze modele. Do małych powierzchni lub długich treści polecane są cienkie markery, które zapewniają jednolitą, cienką kreskę. Jeżeli zależy nam na efektownym przekazie, grubej kresce lub kolorowaniu dużych powierzchni sięgnijmy po pisaki 7-15mm. Sprawdzają się na dużych tablicach oraz witrynach. Zestawy markerów z pewnością mają atrakcyjniejszą cenę, kolory są idealnie dopasowane. Jeżeli potrzebujemy tylko jednego pisaka, możemy zakupić go pojedynczo. W ofercie dostępna jest szeroka gama kolorystyczna.

Do czego służy marker kredowy?

Pisaki kredowe możemy z powodzeniem stosować na różnych powierzchniach, nie tylko na tablicach kredowych. Pisaki Securit dedykowane są do szkła, luster, plastiku, ceramiki oraz metalu. Z ich pomocą możemy dekorować witryny sklepowe, opisywać promocje na ladach chłodniczych, kolorować kubki ceramiczne. Zostawiać informacje dla domowników na mikrofalówce. Pełna dowolność. Markery w przeciwieństwie do kredy nie niszczą delikatnej powierzchni tablic kredowych. Korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Praktyczny produkt o wielu możliwościach zastosowania.

Czym i jak zmyć marker kredowy?

Do zmywania powierzchni kredowych polecamy specjalne środki marki Securit. Jeżeli nimi nie dysponujemy, możemy wykorzystać wilgotną szmatkę lub gąbkę. Wystarczy przetrzeć i gotowe.