„Must have” w lokalach gastronomicznych

Tablica kredowa ścienna występuje w wersji w ramie w kolorze czarnym i jasnego drewna. Eleganckie tablice kredowe to niezwykle ciekawa i praktyczna ozdoba wnętrz. Jest uniwersalna, dlatego sprawdzi się dosłownie w każdym lokalu usługowym. Produkt występuje w wielu rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzesz tablicę do swojego pomieszczenia, tak aby była w miejscu widocznym dla klientów. Tablica prezentuje się atrakcyjnie, nawet jeżeli po prostu postawisz go na ladzie, barze lub w innym miejscu. W lokalach gastronomicznych, czyli w restauracjach, kawiarniach, barach stylowa tabliczka posłuży Ci do zapisywania ważnych komunikatów dla klientów. Taka forma przekazu informacji o promocjach, daniu dnia, menu lub po prostu życzenie miłego dnia z pewnością przyciągnie wzrok odwiedzających. Jeżeli nie masz pomysłu na rysunek, skorzystaj z gotowych szablonów, które znajdziesz w naszej ofercie.

Tablice ścienne w salonach usługowych? Jesteśmy na tak!

Warto pamiętać, że w lokalach usługowych typu salony kosmetyczne, fryzjerskie spędzamy zazwyczaj dłuższą chwilę. Obecnie jako klienci stawiamy na jakość usług, ale wnętrze, w którym się znajdujemy często decyduje o tym, czy będziemy chcieli skorzystać właśnie z tego miejsca. Dlatego warto udekorować je nowoczesnymi i praktycznymi przedmiotami, takimi jak tablice kredowe w ramie. Nie dość, że pięknie skomponuje się z wnętrzem, to będzie świetnym punktem informacyjnym.

Czarne tablice kredowe, ścienne w domu

Brak pomysłu na ozdobienie ścian? Na ratunek przychodzą tablice ścienne kredowe! Tabliczki w drewnianych ramach, w dwóch opcjach kolorystycznych, udekorują przedpokój, kuchnię, salon, sypialnię i oczywiście pokój dziecięcy. Zapisz miłe słowo członkom rodziny, potraktuj ten produkt jako świetną zabawę z dziećmi. Puść wodze fantazji i twórz niesamowite treści i rysunki. Dzięki kolorowym pisakom kredowym treść tekstu można zmieniać tak często, jak tylko ma się ochotę. Wystarczy przetrzeć idealnie gładką powierzchnię wilgotną ściereczką lub gąbką i znów będziesz mieć pole do popisu. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz jeden pisak kredowy. Więcej kolorów i rozmiarów markerów kredowych znajdziesz w naszej ofercie. Ciesz się intensywnymi kolorami Twoich rysunków.