polecane produkty

Tablica kredowa

Tablica kredowa w czarnej eleganckiej ramie to niezwykle ciekawy i praktyczny produkt marki Securit. Jej wygląd sprawia, że jest niezwykle uniwersalna, a prosty design jest jej zaletą. Wykonana z najlepszej jakości materiałów cechuje się dużą trwałością.  Masz pewność, że po zakupie będzie z Tobą przez długi czas. Idealna dla miłośników klasycznej czerni. 

Gdzie powiesić?

Tablicę możesz powiesić w takim miejscu, na jakie akurat masz ochotę. Zawieś ją w kuchni by umieścić na niej ulubione przepisy i już zawsze mieć je pod ręką. Powieszona w przedpokoju będzie doskonałym miejscem dla wszystkich domowników na sporządzanie notatek. Tablica kredowa jest lepszą formą notatnika niż, np. zapisywanie informacji na karteczkach. Jak wiemy karteczki często się gubią. Dodatkowym plusem jest to, że wystarczy użyć gąbeczki lub ściereczki żeby zetrzeć notatki i od razu można napisać lub namalować coś zupełnie nowego. Jeśli nie masz pomysłu na udekorowanie swojego wnętrza albo chcesz dodać mu nieco świeżości tablica będzie świetnym rozwiązaniem. Nie wymaga żadnych dodatków żeby się dobrze prezentować. Tablica kredowa łączy w sobie funkcjonalność i oryginalny wygląd. Zawieszona w pokoju dziecka może służyć, jako miejsce do zapisania materiału do nauki na kartkówkę, planu lekcji lub spisu zajęć dodatkowych

Stylowa ozdoba

Brak pomysłu na ozdobienie ścian? Na ratunek przychodzi Securit! Tabliczki w ramach udekorują przedpokój, kuchnię, salon, sypialnię i oczywiście pokój dziecięcy. Zapisz miłe słowo członkom rodziny, potraktuj ten produkt jako świetną zabawę z dziećmi. Puść wodze fantazji i twórz niesamowite treści. Dzięki kolorowym pisakom kredowym treść tekstu można zmieniać tak często, jak tylko ma się ochotę. Wystarczy przetrzeć idealnie gładką powierzchnię wilgotną ściereczką lub gąbką i znów będziesz mieć pole do popisu. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz jeden pisak kredowy. Więcej kolorów i rozmiarów markerów znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 40x30x1 cm
  •  waga: 0,5 kg
  • w zestawie: pisak kredowy, zestaw montażowy

 

WBW-BL-30-40
9 Przedmioty