Mini tabliczki na aluminiowej podstawie

Mini tabliczki kredowe na aluminiowej podstawie

Mini tabliczki kredowe dedykowane są do wykorzystania w domu oraz w lokalach gastronomicznych i handlowych. Najpopularniejsza jest tablica kredowa menu, niewielka przestrzeń wbrew pozorom mieści dużo treści. Wiele stołów barowych, restauracyjnych posiada tabliczki stołowe z kartą menu, promocjami oraz innymi ofertami. Produkt wielkorazowego użytku to dobry wybór, dodatkowo tabliczkę możemy wyjąć z podstawy, dzięki czemu łatwiej jest pisać. Rysować także możemy, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Rysunek dania, element dekoracji, kwiatek? Jubilaci z danego dnia, miłe powitanie dla klienta. Sami wybierzcie, co wam odpowiada. Dodatkowym atutem jest fakt, iż tabliczki kredowe dla gastronomii są dwustronne, mamy jeszcze więcej miejsca na ofertę i łatwiej nam dotrzeć do jej docelowych odbiorców. Tablice kredowe stołowe sprawdzą się także w działalnościach typu fryzjer, kosmetyczka, sklep spożywczy, lodziarnia itd. Możemy je postawić na ladzie, recepcji. Napisać na nich godziny otwarcia, informacje o rabatach czy podać promocyjne oferty.

Mini tabliczki kredowe w różnych kształtach

Przez długi okres na rynku dostępne były głównie tradycyjne tablice kredowe o kształcie prostokąta. Dzisiaj możemy wybierać spośród wielu wzorów, kształtów oraz kolorów. Mini tabliczki na aluminiowej podstawie dostępne są w formie burgera, kucharza, lodów, filiżanki, wina itd. Możemy dobrać kształt do rodzaju branży. Tego rodzaju tablica kredowa menu jest nie tylko praktyczna, stanowi oryginalny element wystroju wnętrza, co najważniejsze – przyciąga uwagę klientów.

Wykorzystaj mini tabliczki kredowe w swoim domu!

Mini tabliczki na podstawie znajdują zastosowanie także w warunkach domowych. Z powodzeniem możemy zapisywać na nich menu na dany dzień lub tydzień. Plan zajęć, listę zakupów, informacje dla najbliższych czy po prostu ciepłe pozdrowienie. Jeżeli nie mamy takich potrzeb, warto wykorzystać tabliczki kredowe jako ozdobę wnętrza. Tabliczka kredowa filiżanka – idealny element dekoracji kuchni, przywołuję myśl o ciepłej herbacie lub pachnącej kawie. Wybierajmy niebanalne dodatki. Tablica kredowa to dobry wybór do każdego wnętrza, nigdy się nie znudzi, możemy mazać i zaczynać od nowa. Tak bez końca.