Niezliczona liczba kombinacji

Zestawienie tablic korkowych i kredowych to połączenie, które robi niesamowite wrażenie. Zawieś je obok siebie lub każde w innym miejscu, nie boj się eksperymentować. Chcesz użyć jedynie tablic korkowych? Znajdziesz je u nas w różnych ciekawych kształtach, które sprawdzą się zarówno w biurze, jak i pokoju dziecięcym.

Zapisuj na nich. Promocje na danie dnia lub drink dnia, każdego dnia inne. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie.

Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz nazwy profili w mediach społecznościowych, aby goście kawiarni, restauracji, pubu czy food trucka mieli dostęp do witryny. Przypinaj pocztówki, zdjęcia, ulotki lub kupony rabatowe. W zestawie dostępne są kleje montażowe i szpilki, które ułatwią Ci samodzielne zawieszenie tablic korkowych.

Stylowa ozdoba - tablice korkowe

Tabliczki znajdą swoje miejsce w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Niech pojawią się na rombach promocje dnia, ulubione cytaty związane z Twoją branżą lub po prostu życz miłego dnia. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Znajdziesz u nas wiele rodzajów i kolorów pisaków kredowych! Dobierz odpowiednie dla siebie kolory oraz szerokości końcówek.

W domu - małe i duże tablice korkowe

Zestaw pasuje do każdego wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub w biurze. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek w języku obcym – możesz je zapisywać lub przypinać do korka fiszki. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.