polecane produkty

Niezliczona liczba kombinacji

Zawieś obok siebie lub każde w innym miejscu, nie boj się eksperymentować. Zestaw tablic korkowych i kredowych to połączenie, które robi niesamowite wrażenie. Zapisuj na nich. promocje na dane dania lub drinki każdego dnia. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz nazwy profili w mediach społecznościowych, aby goście kawiarni, restauracji, pubu czy food trucka mieli dostęp do witryny. Przypinaj pocztówki, zdjęcia lub kupony rabatowe.

Stylowa ozdoba

Tabliczki znajdą swoje miejsce w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Niech pojawią się na sześciokątach promocje dnia, ulubione cytaty związane z Twoją branżą lub po prostu życz miłego dnia. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Znajdziesz u nas wiele pisaków kredowych! Dobierz odpowiednie dla siebie kolory oraz szerokości końcówek.

W domu

Zestaw pasuje do każdego wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub w biurze.. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych – możesz je zapisywać lub przypinać do korka fiszki. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 20x23x2 cm
  • waga: 0,3 kg
  • zestawie: 3x tabliczka korkowa, 4x tabliczka kredowa, 1 pisak kredowy, 6 pinezek, zestaw montażowy
FB-CB-HEX