Tabliczki stołowe

Czy warto wybrać stołowe tabliczki kredowe?

Tabliczki stołowe kredowe to stylowe i oryginalne ozdoby Twojego lokalu, które jednocześnie są niezwykle praktyczne. Tablice stołowe dedykowane są nie tylko dla restauracji, kawiarni, czy barów, ale również z powodzeniem znajdą swoje zastosowanie w popularnych food truckach, hotelach i apartamentach.

Nasze tablice kredowe charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania, dużą odpornością na plamy, zarysowania, czy promienie UV. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i kreatywności, wybierz elementy z naszej obszernej oferty tablic stołowych kredowych i odmień swoje wnętrza.

Poznaj mini tabliczki stołowe

Mini tabliczki stołowe na drewnianej lub aluminiowej podstawie oraz mini sztaluga dwustronna mają niezwykle uniwersalne zastosowanie. Przedstaw na nich swoje menu, ceny produktów, promocję, drinka i danie dnia, rezerwację stolika oraz informację o zdezynfekowanej powierzchni.

Nieoczywiste kształty tablic stołowych

Zaskocz swoich gości tablicami stołowymi w niespotykanych kształtach: notesu, dzbanka, filiżanki, kufla z piwem, burgera, czy kawałka pizzy. Nie daj się nudzie i eksperymentuj z atrakcyjnymi i ciekawymi dodatkami po swojemu.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są tabliczki stołowe w kształcie litery L, dostępne są aż w czterech rozmiarach i wykonane są z akrylu, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Posiadają matowe wykończenie z przodu i błyszczące z tyłu. Perfekcyjnie sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym, ale również w zaciszu domowym.

Sprawdź mini potykacze

Mini potykacze to dwustronna mini reklama, która zachwyci Twoich gości w oczekiwaniu na posiłek. Bogata oferta tablic stołowych, zaopatrzona jest w szereg akcesoriów, które umożliwiają zamontowanie czarnych tablicowych etykiet i kartek.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Tablice kredowe stołowe w nietypowy sposób ozdobią wnętrze Twojej restauracji i zapewnią niezbędne informacje potrzebne Twoim gościom.