polecane produkty

Obowiązkowo w gastronomii

Etykiety kredowe to niezwykle praktyczna i ciekawa propozycja marki Securit. Są wielorazowego użytku, dlatego posłużą Ci przez długi czas. Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną gąbką i znowu możesz nanieść nową treść. Postaw je przy ciastkach w Twojej cukierni, zapisz nazwę kawy i cenę w kawiarni oraz danie dnia w restauracji. Ozdób nimi stoły weselne oraz candy bary. Gwarantujemy, że zyskają nowoczesny wygląd.

 Gdzie jeszcze?

Oczywiście w sklepach! Masz dość wyciągania i wstawiania nowych karteczek z nazwą produktu i ceną do przezroczystego stojaka na etykietę? Wybierz produkt kredowy, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i zobaczysz, że pisanie po idealnie gładkiej powierzchni jest naprawdę przyjemne. Etykiety są odporne na różne warunki pogodowe,

 W domu? Jak najbardziej!

Kredowa etykieta w takiej formie nie posiada ramy ani żadnych zdobień, więc doskonale  wkomponuje się w każde wnętrze, gdyż pasuje do różnych stylów. Przyklej ją gdziekolwiek chcesz – w kuchni, salonie, przedpokoju, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience. Zapisz plan lekcji dziecka, informację o odwołanym treningu oraz stwórz listę zakupów. W naszej ofercie znajdziesz pisaki kredowe przeznaczone specjalnie do powierzchni tablicowych i szkła.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 10,5x7,4x0,1 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: 5 etykiet, 1 marker, 4 szpikulce, 2 transparentne stojaki

TAG-A7-WT
10 Przedmioty