polecane produkty

Drewno i czerń – klasyka i nowoczesność

Tablica kredowa w drewnianej ramie to kolejny  produkt producenta Securit, który ozdobi wnętrze Twojego domu. Funkcjonalna i intrygująca ozdoba wnętrz jest uniwersalna, więc sprawdzi się właściwie wszędzie. Powieś ją w salonie, sypialni albo kuchni. Na tablicy będziesz mógł zapisywać ważne notatki. Teraz, gdy o czymś sobie przypomnisz szybko zapiszesz na tablicy i będziesz mieć pewność, że będziesz o tym pamiętać. Tablica kredowa to odpowiednie miejsce na ulubiony cytat, który dodaje Ci motywacji i siły każdego dnia. Może chcesz zostawić miłą informację dla bliskiej Ci osoby. Nastrój od razu staje się lepszy, gdy rano przeczytasz „Miłego dnia” lub „Kocham Cię”. Klasyczna czerń tradycyjne drewno tworzą niezwykle ciekawe połączenie, które zadowoli niemalże każdego. Powstała z materiałów o najwyższej jakości. Dzięki temu nie możesz być spokojny o trwałość produktu, który gwarantuje producent. 

Tablica kredowa w Twoim mieszkaniu

Każde miejsce w Twoim domu będzie dobre żeby umieścić tam tablice kredową w drewnianej ramie. Jeśli nie chcesz w ogóle nie musisz jej wieszać. Równie dobrze będzie wyglądać, gdy postawisz ją i oprzesz o dowolny mebel lub ściany. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu boho jednak  jej wygląd/design/projekt produktu czyni ją nad wyraz uniwersalną. Tym samym wpasuje się też w styl Twojego domu bez względu, w jakim stylu jest urządzone. W szczególności przypadnie do gustu miłośnikom naturalnych dodatków.

Ciekawa ozdoba

Czarna tablica w drewnianej ramie doda Twoim wnętrzom powiewu świeżości i nowoczesności. Jej wielofunkcyjność sprawi, że poza miejscem na notatki jest piękną ozdobą.  Udekoruje też pokój Twojego dziecka. Wraz z nim możesz tworzyć rysunki albo poznawać literki. Świetny pomysł na naukę poprzez zabawę. Do tworzenia rysunków możecie użyć szablonów dostępnych w naszej ofercie oraz markerów w wielu różnych kolorach. Ich zaletą jest, że nie pylą w przeciwieństwie do kredy. Tablicę wystarczy przetrzeć wilgotną gąbeczką i zaczynać rysunki od nowa.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 40x30x1 cm
  •  waga: 0,5 kg
  • w zestawie: pisak kredowy, zestaw montażowy
WBW-TE-30-40
98 Przedmioty