Markery 2-6mm

Co to jest i jak stosować?

Pisaki kredowe to fenomenalny zamiennik tradycyjnej kredy. Po pierwsze – nie pyli się, więc jest bezpieczna dla zdrowia. Ma formę markera, także nie ubrudzisz rąk, ponadto przyjemnie trzyma się je w dłoni. Zwykłą kredę trzymamy w nienaturalny sposób, więc trudno jest komuś bez wprawy napisać coś równo. W przypadku pisaków jest odwrotnie, gdyż są bardzo precyzyjne i trzyma się je jak długopis. Aby coś napisać lub narysować należy mocno wstrząsnąć markerem, nacisnąć końcówkę markera, nanieść treść na tablicę i pozostawić na kilka minut do wyschnięcia. Marker kredowy w rozmiarze 2-6 mm posiada specjalnie rzeźbioną końcówkę, która ułatwi tworzenie i pisanie na tablicy kredowej. Markery dostępne są w aż jedenastu soczystych kolorach i sprzedawane są w różnych zestawach. Sprawdź i zacznij swoją przygodę z markerami kredowymi!

 

Gdzie używać?

Markery kredowe idealnie sprawdzą się na tablicach kredowych, tablicach szklanych, tablicach metalowych, tablicach plastikowych oraz wszelkich innych nieporowatych powierzchni. Tak szerokie zastosowanie markerów idealnie sprawdzi się w Twoim domu, restauracji, pracy i gdziekolwiek tylko zechcesz. Bądź kreatywny i stwórz coś niezwykłego z markerami kredowymi.

 

Idealne zastosowanie?

 

Zaczaruj swój lokal gastronomiczny markerami kredowymi i użyj ich na tablicach ściennych, stołowych, stojących lub na szybie. Twoje menu zmienia się codziennie? Koniecznie skorzystaj z tabliczek menu na stoły lub wiszących. Nie ograniczaj się i zmieniaj swoje menu, tak często, jak zechcesz. A menu? Po prostu zmaż i napisz od nowa kredowym markerem, w kolorze który uwielbiasz. Komunikuj się z Twoimi gośćmi w kolorowy i ciekawy sposób.

Serwujesz szoty, burgery, czy pizzę? Namaluj je i opisz! Wyjdź przed konkurencję i zachęć gości do odwiedzenia Twojej restauracji.

Markery kredowe odmienią również Twój salonach fryzjerski i kosmetyczny. Umieść kartkę z tekstem, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Nie ma biura, w którym nie przydałaby się tego typu tabliczka. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Jeśli nie masz pomysłu na napis lub rysunek wybierz gotowe szablony dostępne w naszej ofercie.

Lista zakupów, przypomnienie o spotkaniu, czy może opis ziół i przypraw? Możesz zrobić to wszystko w swoim domu, zmieniaj go i maluj po swojemu markerami kredowymi. Odnajdź w sobie artystę i ozdabiaj wnętrze z weną godną Andy'ego Warhola. Jednego możesz być pewien, Twoje wnętrze będzie oryginalne, niepowtarzalne i stworzone przez Ciebie. Możecie być z siebie dumni!