Markery 2-6mm - idealny zamiennik tradycyjnej kredy

Marker z płynną kredą to nowoczesny zamiennik tradycyjnej kredy, której pomimo dużego sentymentu mówimy nie. Nie dla ubrudzonych dłoni, ubrania oraz niewygodnej formy użytkowania. Pisaki kredowe Blackdecor można stosować na każdej powierzchni kredowej i nie tylko. Produkt można kupić w zestawie lub pojedynczo, dodatkowo z różną grubością końcówki. Jeżeli nie możecie się zdecydować czy wybrać markery cienkie, czy grube wybierzcie pisaki kredowe z końcówką o grubości 2-6mm. W ofercie dostępne są tradycyjne białe markery lub kolorowe. Występują także zestawy markerów z różną grubością końcówek.

Markery kredowe dla dzieci

Większość osób wie, jak dzieci lubią malować po ścianach, ku rozpatrzy rodziców. Stwórzcie im przestrzeń do kreatywności. Wystarczy zapewnić im powierzchnię kredową. Mamy pełną dowolność. Może to być ściana pomalowana farbą kredową w czarnym lub szarym kolorze. Naklejana tapeta w rolce, gotowe szablony w oryginalnych wzorach, które są nie tylko praktyczne, ale także pięknie wyglądają i dodają uroku każdemu wnętrzu. Jeżeli cenimy klasykę, zdecydujmy się na tablicę w ramie, jej kolor możemy dobrać do wystroju. Jeżeli mamy już gotową powierzchnię, czas na markery kredowe. Zdecydujmy się na kolory, dzieci uwielbiają malować, jest to ważny etap rozwoju. Ćwiczenie rączki jest przedsmakiem do pisania. Nauka poprzez zabawę.

Zastosowanie pisaków kredowych

Pisaki kredowe, pomimo iż dedykowane są do użytku na tablicach kredowych, z powodzeniem możemy stosować na takich powierzchniach jak: lustro, szkło, plastik, metal, ceramika. Dekoracja witryny sklepowej, świąteczny rysunek na szybkie, wskazówki na piekarniku, wyznanie uczuć na kubku porannej kawy. Marker Securit daje nam nieograniczone możliwości zastosowania. Jeżeli nie mamy zdolności plastycznych, możemy skorzystać z gotowych szablonów, z których pomocą bez wysiłku wyczarujemy małe dzieła sztuki. Dostępne są szablony tematyczne, świąteczne oraz szablony liter, oraz cyfr. Szablon daje nam możliwość powielania tego samego wzoru w różnych miejscach.