Markery kredowe

Postaw na profesjonalne markery kredowe

Wysokiej jakości płynne markery kredowe dostępne aż w jedenastu intensywnych kolorach. Wszystkie markery są nietoksyczne, a po wyschnięciu nie rozmazują się i są odporne na blaknięcie, plamienie oraz lekki deszcz. Niezwykle łatwe w użyciu! Wystarczy potrząsnąć, nacisnąć stalówkę, napisać lub namalować i pozostawić do wyschnięcia na kilka minut. Następnie przetrzeć czystą wodą i napisać ponownie. Markery kredowe idealnie sprawdzą się na tablicach kredowych, tablicach szklanych, tablicach metalowych, tablicach plastikowych oraz wszelkich innych nieporowatych powierzchni. Tak szerokie zastosowanie markerów idealnie sprawdzi się w Twoim domu, restauracji i gdziekolwiek tylko zechcesz. Bądź kreatywny i stwórz coś niezwykłego z markerami kredowymi.

Zaczaruj swój lokal gastronomiczny markerami kredowymi i użyj ich na tablicach ściennych, stołowych, stojących lub na szybie. Twoje menu zmienia się codziennie? Koniecznie skorzystaj z tabliczek menu na stoły lub wiszących. Nie ograniczaj się i zmieniaj swoje menu, tak często jak zechcesz. A menu? Po prostu zmaż i napisz od nowa. Komunikuj się z Twoimi gośćmi w kolorowy i ciekawy sposób. Serwujesz szoty, burgery, czy pizzę? Namaluj je i opisz! Wyjdź przed konkurencję i zachęć gości do odwiedzenia Twojej restauracji.

Gdzie sprawdzą się flamastry kredowe?

Lista zakupów, przypomnienie o spotkaniu, czy może opis ziół i przypraw? Możesz zrobić to wszystko w swoim domu, zmieniaj go i maluj po swojemu flamastrami kredowymi. Odnajdź w sobie artystę i ozdabiaj wnętrze z weną godną Andy'ego Warhola. Jednego możesz być pewien, Twoje wnętrze będzie oryginalne, niepowtarzalne i stworzone przez Ciebie. Możecie być z siebie dumni!

Markery kredowe dostępne są kilku rozmiarach i aż w jedenastu kolorach.

Rozmiary markerów kredowych

Kredowe markery dostępne są w trzech rozmiarach: z okrągłą (1-2 mm)rzeźbioną (2-6 mm) lub blokową końcówką (7-15 mm). Koniecznie sprawdź nasze wodoodporne markery kredowe, które sprawdzą się w każdej ekstremalnej sytuacji i przetrwają niejedną burzę. Niezależnie od kształtu końcówki markera, kolory markerów są głębokie i niezwykle trwałe.