Tablice transparentne, szklane w drewnianej ramie

Połączenie klasyki i nowoczesności

Szklana tablica kredowa to absolutny hit. Pasuje do każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Będzie wyglądać rewelacyjnie w eleganckiej restauracji, nowoczesnej kawiarni i stylowym pubie. Jest uniwersalna i niekoniecznie musi być zawieszona na ścianie. Jeśli postawisz ją przy ladzie lub witrynie, będzie wyglądać tak samo rewelacyjnie jak w wersji na ścianie. Zapisz na niej menu, godziny otwarcia bądź zwyczajnie miłe słowo. Nie bój się rysować! Brak pomysłu na rysunek? Damy radę! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szablonów z literami i rysunkami. Gwarantujemy, że taki przekaz informacji przyciągnie uwagę klientów. Zadbaj, aby czas spędzony przez gości przy kawie, piwie lub dwudaniowym obiedzie wpłynął na chęć powrotu do Twojego lokalu. Tablice transparentne z drewnianą czarną ramą, dostępne są w dwóch rozmiarach.

Tablice transparentne? Nie tylko do gastronomii

Gdy wybieramy się do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego stawiamy na jakość usług, na którą składa się również wnętrze lokalu. Tego typu miejsca często wybieramy „oczami”. Oznacza to, że jeśli widzimy nowoczesny, elegancki salon fryzjerski to mamy ochotę skorzystać ze strzyżenia i spędzić tę chwilę dla siebie w stylowym miejscu. Aby dopełnić właśnie to miejsce, koniecznie umieść na ścianie lub w innym widocznym miejscu szklaną tablicę kredową. Posłuży Ci ona nie tylko jako tablica informacyjna, ale również ozdoba wnętrza. Spraw, aby klienci czuli się u Ciebie wyjątkowo i chcieli ponownie odwiedzić to miejsce.

Szklane tablice w domu? Tak!

Tablica transparentna w drewnianej, czarnej ramie sprawdzi się w mieszkaniach o różnych stylach i gwarantujemy, że pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Perfekcyjnie gładka powierzchnia do pisania sprawia, że użytkowanie tablicy to sama przyjemność. Zastąp obrazki w ramkach szklaną tablicą z własnymi rysunkami i treściami. Baw się z dziećmi, poczuj się jak one! Zmywanie jest niezwykle proste – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieś tekst. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz dwa pisaki kredowe (biały i czarny). Więcej kolorów i rozmiarów markerów znajdziesz w naszej ofercie.